Współpraca dietetyczna

1.

Pierwszym krokiem do podjęcia współpracy jest wypełnienie ankiety wstępnej dzięki której będę mogła stwierdzić czy jestem odpowiednim dietetykiem dla Ciebie.

  Rodzaj współpracy

  2.

  Po otrzymaniu ankiety skontaktuję się z Tobą w celu umówienia rozmowy wstępnej (około 20 minut),  która nie zobowiązuje żadnej ze stron do podjęcia współpracy. Pozwala na wzajemne poznanie się oraz określenie Twojego celu. Na podstawie przeprowadzonej rozmowy przygotowuję dla Ciebie indywidualną ofertę współpracy.

  3.

  Każda współpraca jest wyceniana indywidualnie podczas konsultacji wstępnej. 

  4.

  Jeśli zdecydujesz się osiągnąć swój cel z moją pomocą umawiamy się na konsultację główną  podczas której dokładnie omawiamy Twoją historię żywieniową oraz interpretujemy wyniki badań. Po zakończonej konsultacji potrzebuję do 5 dni roboczych na przygotowanie planu dla Ciebie.

  5.

  Po otrzymaniu planu czekam na Twoje pytania, a kiedy odpowiem na wszystkie zaczynamy działać.

  6.

  Rozmawiamy co 14  dni + dodatkowo drogą mailową  przesyłasz do mnie raporty co pozwala mi na stałą analizę naszych działań.

  7.

  Stały kontakt jest dla mnie podstawą efektywnej współpracy. Dzięki temu mogę  regularnie monitorować zmiany oraz budować przyszłe etapy działań.

  Co zawiera przygotowany przeze mnie plan?

  1. Podstawowe założenia na dany okres współpracy – czyli to, czego możesz oczekiwać od swojego organizmu na danym etapie. 
  2. Elastyczny plan żywieniowy dostosowany do aktualnych potrzeb.  
  3. Dostęp do wszystkich posiłków oraz kontaktu ze mną poprzez chat za pośrednictwem aplikacji mobilnej. 
  4. Plan makroskładników z wymiennikami, który pozwoli na tworzenie świadomości żywieniowej. 
  5. Zadania do wykonania, które pozwolą na budowanie trwałych nawyków. 
  6. Suplementację  celowaną wspomagająca pracę organizmu na każdym etapie współpracy. 
  7. Moją opiekę i wsparcie podczas trwania współpracy.
  Moim zadaniem jest stworzenie planu, który będzie dowoził dla Ciebie rezultaty oraz nadzorowanie i monitorowanie Twoich działań. Twoim zadaniem jest trzymanie się wytycznych, uzupełnianie raportów oraz zadawanie pytań. Wspólnie osiągamy Twój cel.